Mozaiek voor de badkamer, voor verrassende effecten!

De moderne en strakke inrichting van een badkamer is al jaren veelgevraagd, waarbij veelal gebruik wordt gemaakt van grijze (antraciet) vloertegels van keramiek en witte wandtegels. De vloertegels betreffen hierbij voornamelijk betonlook en natuursteenlook keramische vloertegels van 60×60. De witte wandtegels betreffen veelal de 30×60 wandtegels glanzend of mat wit, die mooi gestapeld kunnen worden waarbij de voegen van de vloer mooi doorlopen in de wand. Maar veel mensen vinden dit toch net iets te ‘clean’, waarbij de behoefte bestaat om net even een accent toe te voegen om dit patroon te doorbreken. In dit geval zijn mozaiek tegels een prachtige optie. Het mozaiek ‘doorbreekt’ de veelal strakke tegelbekleding van de wand, en soms ook van de vloer, en zorgt voor een uniek accent. Veelgebruikte ‘plekken’ waar mozaiek tegels worden toegepast zijn bij de spiegels / de wasbak(ken), bij het toilet en bij de douche(wand). Hierbij kan een kleine, specifieke achterwand bekleed worden met mozaiek, wat ervoor zorgt dat deze plek als eye catcher dient. Uiteraard is er op het gebied van mozaiek een diverse keuze, waarbij er altijd wel een mooie match te vinden is met zowel de vloer- als de wandtegel. Van prachtig natuursteen tot onderhoudsvriendelijk keramiek, alle kleuren en kleurtinten zijn mogelijk en prachtige combinaties met o.a. RVS en glas, voor een prachtig eindresultaat. Het realiseren van een goede combinatie is van essentieel belang voor een prachtig eindresultaat, dus laat u goed informeren. Natuurlijk zijn de medewerkers van Tegelmegashop.nl u ook graag van dienst met een gericht advies, en indien u een bezoek brengt aan de showroom, kunt u alles op uw gemak bekijken!

tegelmegashop

Mozaiek tegels badkamer bij Tegelmegashop.nl;. Met een prachtig en divers assortiment, 1e keus topkwaliteit en super scherpe prijzen de Nr.1 webwinkel in Nederland en België voor mozaiek! Bestel uw tegels en bijbehorende producten, zoals tegellijm, voegmortel en tegelgereedschap, eenvoudig online, of breng een bezoek aan onze showroom!