Nooit geweten dat een muts bedrukken leuk is!

Als ondernemer zijnde probeer je iedere keer een andere vorm van reclame maken uit. Dit om je potentiële klanten enthousiast te houden dat ze bij je in de winkel komen toch? Wij willen een muts bedrukken om te zien of dat de klanten dit leuk vinden, nu nog een bedrijf vinden die ons hiermee kan helpen…

image (1)

Met het bedrukken van mutsen heb je nu vrij weinig aan, het is buiten veel te lekker om met een muts te lopen. In het najaar zal dit enorm van pas komen aangezien het dan ook kouder wordt en dan dragen veel mensen een muts of iets dergelijks. Ik wilde andere mensen voor zijn met het kopen van een muts. Als iedereen al een muts gekocht heeft kan ik net zo goed een andere vorm van reclame zien te vinden.

Online te bestellen

Door op het internet te gaan zoeken ben ik terecht gekomen p de website van Maxilia. Hier kan je een muts bedrukken en het laten bezorgen op het door jou opgegeven adres. Voor een zeer aantrekkelijk prijs is het mogelijk bij hun om meer te laten bedrukken als dat je in gedachten hebt! Denk bijvoorbeeld aan het laten bedrukken van polsbandjes, caps en nog veel meer! image

Ik ben sowieso zeer tevreden dat hun het voor een goedkope prijs waarmaken. Zo heb ik ervoor gekozen om bij hun te bestellen in de hoop het snel bezorgd te krijgen. Als we het namelijk in huis hebben duiken we gelijk de straat op om het uit te delen!