Tandarts Tilburg

Tandarts Tilburg, altijd goed bereikbaar

Tandarts Tilburg

Bent jij op zoek naar een Tandarts Tilburg? Dan is Tandartspraktijk Vroegh & Yoe wel iets voor jou. Deze middelgrote praktijk is gevestigd in de wijk Reeshof in Tilburg. De praktijk heeft twee locaties, in de gezondheidscentra Koolhof en Forum. Er is dus altijd wel een locatie in de buurt. Bovendien is de locatie Forum gevestigd vlakbij station Reeshof. Dus zowel met het openbaar vervoer als met de auto zijn de locaties goed bereikbaar.

Verschillende behandelingen door tandarts Tilburg

Bij de praktijk kun je terecht voor verschillende behandelingen. Eigenlijk worden de meest voorkomende tandheelkundige behandelingen wel uitgevoerd door de tandarts in Tilburg. Naast de reguliere controle en preventieve tandheelkunde houden wij ons bezig met:

  • Implantologie van kronen en protheses
  • Bruggen en kronen
  • Tanden bleken
  • Cosmetische tandheelkunde
  • Volledige sanering
  • Wortelkanaalbehandelingen
  • Snurkproblemen
  • Klikgebit
  • Spoedbehandelingen op dezelfde dag

Voorkomen is beter dan genezen

Voorkomen is beter dan genezen, dat is een bekend gezegde en dat geldt ook voor de tandheelkundige zorg. Daarom is preventieve tandheelkunde een belangrijk onderdeel van het werk in de praktijk. De tandarts in Tilburg controleert je gebit regelmatig en kan daardoor tijdig ingrijpen. Met kleine reparaties kunnen dan grotere problemen voorkomen worden. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het sealen van kiezen, het behandelen van fluoride of het vullen van een klein gaatje. De mondhygiënist zorgt voor een grondige reiniging van het gebit. Natuurlijk is het ook belangrijk om thuis je tanden goed te verzorgen en te poetsen. De tandarts kan je hierin adviseren welke mondverzorging het beste bij jouw gebit past.

Geen wachtlijsten

Sommige tandartsen hebben wachtlijsten maar bij Praktijk Vroegh & Yoe maken we altijd plek voor nieuwe patiënten. Via het aanmeldformulier op de website kun je direct jezelf maar ook je hele gezin aanmelden. De praktijk neemt dan binnen twee weken contact met je op om een eerste afspraak in te plannen.

Tandarts Tilburg