Voor horecakleding bent u hier aan het juiste adres

Zelf werk ik alweer een paar jaar in een leuk klein restaurant in het centrum van Arnhem. Door de geweldige mond op mond reclame is het elke dag steeds drukker in het restaurant. Inmiddels heeft mijn baas dan ook meerdere mensen aangenomen om te helpen zowel in de keuken als in de bediening. Ook heeft hij voor iedereen nieuwe horecakleding besteld omdat dat inmiddels wel nodig was, en door de vele nieuwe mensen het wel een stuk netter staat als iedereen hetzelfde draagt. Was wel benieuwd naar de nieuwe kleding omdat ik al die tijd in een simpel schort heb rondgelopen. Na een week werd bij het restaurant een groot pakket afgeleverd, een pakket met de nieuwe kleding. Voordat we officieel die dag open gingen moest al het personeel eerder komen om zijn of haar nieuwe kleding te passen. En passen deed het allemaal, echt geweldig. Niet alleen de kleur van de jassen en schorten, donkerrood, waren geweldig, ook de modellen van de jassen waren super. Ik kon haast niet wachten om de deuren van het restaurant open te gooien en onze nieuwe horecakleding te showen. horeca-koks

Leuke reacties

Doordat we nu allemaal dezelfde kleur kleding aan hadden viel het wel op bij de gasten die die avond kwamen eten. We kregen dan ook meerdere leuke complimenten over onze nieuwe kleding. Er was zelfs een gast die het adres van het bedrijf wilde hebben die de fantastische kleding had gemaakt. Ook hij wilde voor zijn eigen bedrijf deze kleding aanschaffen. horeca-bediening